organizacja w targó ślubnych

organizacja w targó ślubnych

Gdybyście mogli napisać coś więcej na temat Małopolskich Targów Ślubnych, które w listopadzie odbędą się w Krakowie, no to byłbym bardzo wdzięczny. :)

basia44

Posty: 11

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

alilcjaa

Posty: 24

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

wacek55

Posty: 15

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

Oct714

Posty: 14

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

propek12

Posty: 21

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

DVDiss

Posty: 28

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

babuś45

Posty: 28

 
Też właśnie wybieram się na Małopolskie Targi Ślubne, moim zdaniem będzie całkiem ciekawe. Cała branża się w końcu zjedzie...

duduś34

Posty: 25

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

wisła1905

Posty: 20

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

Motospec

Posty: 26