rehabilitacja w Sopocie, polecicie kogoś ?

rehabilitacja w Sopocie, polecicie kogoś ?

Cześć. Czy któryś dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada atrakcyjne ceny swoich usług?

mazi1991

Posty: 6

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, ponieważ ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam zrobić.

Lupusx

Posty: 17

 
Dobry masażysta w Gdańsku to ten, jakiego ofertę możecie odnaleźć pod tym adresem: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Nigdy mnie nie zawiódł. Rekomendowałam jego usługi także mnóstwo znajomym i rodzinie :-)

miko_poz

Posty: 19

 
Od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zaproponuje mi masaż kręgosłupa Gdańsk. Teraz zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Być może przeczytam coś interesującego, polecicie kogoś naprawdę wartego uwagi. Pozdrawiam.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Niedawno potrzebny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, że rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

matek562

Posty: 13

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, iż odnalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to niesłychanie ciężkie zadanie.

Justynka45

Posty: 2