my cafe prezenty, proszę o pomoc

my cafe prezenty, proszę o pomoc

Znacie stronę o grze my cafe z przepisami, które sprawią, iż będę mógł się szybciej rozwijać i więcej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego niestety odszukać.

Nikotymmm

Posty: 1

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Lupusx

Posty: 12

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odnaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Ciapek

Posty: 2

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Boss

Posty: 5

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego iż nie mam zbyt sporo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Marioleczka 

Posty: 8

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

Kitas

Posty: 3

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

q_wer

Posty: 12