polecany serwis iPhone w Szczecinie

polecany serwis iPhone w Szczecinie

Cześć! Gdzie w Szczecinie jest serwis iPhone? Nie mogę znaleźć żadnych informacji, a chciałbym się wybrać do sprawdzonej firmy, która zajmie się tym profesjonalnie, szybko i sprawnie.

oleander

Posty: 14

 
Z telefonami marki Apple jest tak, że trochę kosztuję ale są dobrej jakości. To niezawodne urządzenia. Trzeba się bardzo postarać, żeby je zepsuć. Jeśli już coś się z nimi stanie to warto mieć sprawdzony serwis tych urządzeń, żeby w nagłej sytuacji nie tracić czasu na poszukiwania.

Acclaim

Posty: 11

 
Też przymierzam się do kupna iPhone, ale właśnie zastanawiam się jaka jest dostępność punktów serwisowych dla produktów Apple w Polsce. Mam oczywiście nadzieję, że produkt w tej cenie będzie bezawaryjny, ale warto mieć wcześniej rozeznanie w tej sprawie.

andrzejos

Posty: 18

 
Moim zdaniem powinieneś wybrać firmę z doświadczeniem oraz dużą wiedzę z zakresu elektroniki. Takie serwisy powinny stać na czele tego typu punktów naprawczych. Co prawda istnieje wiele pseudo serwisów, ale ich wiarygodność i wiedza są bardzo wątpliwe.

miko_poz

Posty: 19

 
Polecam Ci http://applemobile.pl To autoryzowany serwis Apple. Znają się na tym co robią, a poza tym mają dobre ceny. Nie znajdziesz lepszego rozwiązania. Byłem u nich kiedyś ze zbitą szybką w moim iPhone i zajęli się tym szybko i sprawnie. Nie zapłaciłem też dużo.

Miki

Posty: 22

 
Poszukaj rzetelnej firmy z doświadczeniem. Jeśli chodzi o naprawę urządzeń Apple, to lepiej zainwestować w oryginalne części. Ważne więc, aby serwis który wybierzesz miał dostęp do zaplecza części zamiennych Apple.

filmik66

Posty: 10

 
Najlepiej żeby Ci serwisanci sami byli właścicielami urządzeń Apple. Wtedy ich wiedza poparta byłaby doświadczeniem i praktyczną znajomością urządzeń. Oddaj swój telefon jedynie w ręce profesjonalistów, wykonujących swoją pracę z przyjemnością.

wujekB

Posty: 3