pizza katowice, gdzie szukać ?

pizza katowice, gdzie szukać ?

Czy w Katowicach znajdę restaurację, jaka serwuje dania bezglutenowe? Jeśli znacie taką knajpkę, to proszę powiedzieć mi, gdzie mieści się taka restauracja katowice?

Malinka Moja

Posty: 1

 
Pizza katowice jest naprawdę bardzo dobra w jednym z lokali, natomiast nie pamiętam na której ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

duszeniec

Posty: 16

 
Powiem wam, iż ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

Fanatyk

Posty: 19

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

andrew66

Posty: 8

 
Idealne jedzenie to podstawa, ale również lubię restauracje katowice, jakie mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a zarówno posiedzieć w świetnym towarzystwie.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest mnóstwo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z paru lokali.

jpyzio

Posty: 3