kursy samoobrony, gdzie warto ?

kursy samoobrony, gdzie warto ?

Poszukuję dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto faktycznie wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być wykwalifikowany kurs, który przyniesie faktycznie efekty.

Mr Frog

Posty: 3

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, ale właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

HiT92

Posty: 33

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

benia

Posty: 6

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

andrew66

Posty: 7

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

21gregorek

Posty: 19

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

namok

Posty: 12

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Faktycznie nauczyłam się sporo. Może i trzeba było zapłacić więcej, niemniej jednak szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezmiernie olbrzymie znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

lucjann

Posty: 9