super gwiazda Disco Polo - Diego

super gwiazda Disco Polo - Diego

Cześć! Czy to prawda, że do polskiej komedii „Ostatni klaps” tytułową piosenkę nagrał Diego? Jaki ma tytuł?

abardyt

Posty: 17

 
Poszukaj na FB profilu Diego to poznasz jego całą twórczość. Ja już należę do jego fan page a i śledzę wszystkie wydarzenia związane z tym artystom. Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli Disco Polo!

Klarka45

Posty: 29

 
Teledysk Diego promujący komedię „Ostatni klaps” jest super. Zachęca nie tylko do obejrzenia filmu ale również do poznania całej twórczości tej mało znanej gwiazdy Disco Polo.

Marioleczka

Posty: 20

 
Jak chcesz dowiedzieć się coś na temat Diego to odwiedź jego profil na FB. Znajdziesz tam jego inne kawałki i wiele ciekawych informacji o koncertach i filmiki z innymi piosenkami.

Dr-House

Posty: 31

 
Ja Diego znam tylko piosenkę „Bejbe Bejber” i „ Tylko ta jedyna”. Muszę koniecznie obejrzeć ten teledysk do filmu „Ostatni klaps” i chętnie przystąpię do fan page a.

kikiriki2k

Posty: 25

 
Okazuje się, że piosenki Disco Polo mogą promować nawet polskie filmy. Video klip Diego z tytułową piosenką „Ostatni klaps” jest super i na pewno chętnie pójdę zarówno do kina na film jak i na koncert wokalisty.

Yuri20

Posty: 15

 
Ja już od pół roku jestem fanką Diego i na okrągło słucham jego utworów takich jak „Bejbe Bejber” czy „Tylko ta jedyna”. To super, że to właśnie ten artysta promuje swoją piosenkę film „Ostatni klaps”.

michrz

Posty: 23

 
Dzięki najnowszej piosence „Ostatni klaps „ Diego stał się popularny i coraz więcej osób w tym również ja chętnie wstąpię do jego fan page a. Jak znacie jakieś strony na jego temat to podzielcie się adresami.

hejhej00

Posty: 22

 
Nie słyszałem o Diego ale piosenka promująca film „ostatni klaps” bardzo mi się podoba. Chętnie posłucham jego innych kawałków i poczytam o twórczości i koncertach.

Pacothelllucia

Posty: 34

 
Całkiem przypadkowo trafiłam na profil Diego na FB. Od tego czasu często tam zaglądam i sprawdzam wszystkie wydarzenia związane z tym artystą. Oprócz piosenki „Ostatni klaps” uwielbiam jego kawałek „ Tylko ta jedyna”.

propek1

Posty: 23