Serwis laptopów Toshiba, znacie kogoś ?

Serwis laptopów Toshiba, znacie kogoś ?

Jeżeli możecie polecić wiarygodny skuteczny serwis laptopów Asus, będę wdzięczny ;) Zależy mi na jakiejś firmie, jaka działa na rynku od lat. Jak macie kogoś sprawdzonego, dajcie znać.

lalunia333

Posty: 9

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są fachowcami, którzy potrafią zaradzić każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z jakiego miałem okazję korzystać.

wisła1905

Posty: 10

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

Czarek

Posty: 16

 
Ten serwis laptopów Dell nie jest wirtualny. Ma siedzibę. Ale z reguły przesyłasz laptopa kurierem. Znam firmę od lat, bo tylko im ufam. Są skuteczni, obeznani w starych i nowych modelach laptopów. Zawsze umieją poradzić. Na Twoim miejscu, nie szukałabym dalej.

Pendrzeec

Posty: 19

 
To faktycznie skuteczny serwis laptopów Asus, ale nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop pozyskał drugie życie w tym miejscu, polecam, albowiem to fachowcy.

tigra32

Posty: 9

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

propek1

Posty: 23

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W niektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy inaczej. Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki przez telefon, bo potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, które bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie wcześniej ;)

amrmas22

Posty: 12