Free wifi, szukam !!

Free wifi, szukam !!

Ostatni wpadłem na freehotspot i poważnie myślę, żeby coś takiego uruchomić u siebie. Co wy o tym sądzicie i o co tu tak rzeczywiście chodzi? Bowiem trochę nie jestem w temacie :)

gruszk34

Posty: 7

 
Nie wiedziałem o freehotspot. W sumie zawsze dystansuję się do takich nowych rozwiązań i niekoniecznie wierzę na słowo, ale tu widzę, że coraz szersze grono decyduje się na taki właśnie darmowy internet mobilny. Fajnie, oczywiście też się zarejestruję, prędkość niewielka, ale oczywiście na mieście wystarczy :)

bartek1922

Posty: 25

 
Jak wybierzesz tę opcje maksymalną, to masz internet nawet do 2 Mb/s za darmo. Dokładnie można poczytać o freehotspot na ich stronie internetowej, ale ja też polecam i zapewniam, że jest to usługa za darmo.

Oct714

Posty: 18

 
Z freehotspot może korzystać każdy. Moi rodzice dodali w lokalu swój router więc teraz goście mają dostęp do zupełnie darmowego internetu nawet poza lokalem. Zasięg jest już całkiem spory. Wejdźcie sobie na ich stronkę i doczytajcie dokładnie, niemniej jednak super gdyby coraz więcej ludzi zdecydowało się na rejestrację.

Odi

Posty: 13

 
Nie do końca wierzyłem, że freehotspot faktycznie będzie działał, natomiast działa i jestem bardzo zadowolony z jego funkcjonalności, gdy jestem na mieście. Tu można się zarejestrować https://www.freehotspot.eu/

pawel253

Posty: 12

 
Mega szybki dostęp do informacji odpowiednio gdziekolwiek się znajdujesz :) mój freehotspot działa dopiero od paru dni, natomiast jestem bardzo dumna, że też tworzę tę społeczność. Polecam każdemu.

Jasio234

Posty: 28

 
Nie ma to jak właśnie taka inicjatywa, freehotspot znam od niedawna, ale bardzo mi się przydaje. Zasięg jest coraz większy, dlatego tym lepiej dla nas. Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się decydowała na takie rozwiązanie. Warto zajrzeć na stronę i zobaczyć o co tak naprawdę tam chodzi.

beata77

Posty: 14