naprawa komputerów, polecicie ?

naprawa komputerów, polecicie ?

Chce wymienić kartę graficzną w komputerze, ale się na tym nie znam. Znacie jakiś serwis komputerowy, który byłby mi w stanie w tym pomóc?

AGDDDy1

Posty: 3

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku. Ta firma http://itex-serwis-komputerow.pl mi pomogła. Szybko zajęli się wirusami i brakiem niektórych sterowników.

TomekK

Posty: 14

 
Jeżeli na komputerze jest niesłychanie wiele wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zaspokojony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

Oct714

Posty: 14

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się we własnym zakresie. Dzisiaj jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

Dziadek

Posty: 7

 
Mój laptop można się grzał i był z nim kłopot. Ostatecznie oddałem go do firmy, która naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem usatysfakcjonowany, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

Zdzichu

Posty: 8

 
Osobiście robię sam stawianie nowego systemu, lecz trzeba się na tym dobrze znać. Można bezproblemowo popełnić błędy i później będzie kłopot z naprawieniem tego.

amrmas22

Posty: 9

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, ponieważ oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wówczas wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

Miki

Posty: 3

 
Dawniej komputery modyfikowałem sam, ale obecnie na nic nie ma czasu. Zawsze daje zarobić osobom, które się tym zajmują. Wymiana kary graficznej czy innych podzespołów to niski koszt i mogę sobie na to pozwolić. W tym czasie zajmuje się swoimi ważnymi sprawami.

allegrowicz65

Posty: 7

 
Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

reavan

Posty: 5

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był kłopot z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, zatem trzeba sprawdzić, co powie serwis od laptopów.

namok 

Posty: 7