Tani serwis laptopów, poszukuję ?

Tani serwis laptopów, poszukuję ?

Zależy mi sprzedać laptopa, nie działa w nim kilka rzeczy, lecz ogólnie jak goście mi mówili jest do odzysku. Poszukuję rzetelnego skupu laptopów. Z góry dziękuję za pomoc.

Warren1987

Posty: 14

 
Niekoniecznie trzeba od razu sprzedawać. Też miałem kłopot i wolałem poszukać dobrego skupu laptopów niż motać się z naprawą itd. Znalazłem jednak mega porządnych specjalistów, którzy odradzili mi skup, sprzęt zrobili i działa jak należy.

Lomartek67

Posty: 6

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bo tani serwis laptopów itd.. ale czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

sląskwroc88

Posty: 24

 
Zanim zacznie się szukać skupu laptopów, dokładnie trzeba znać swój sprzęt, żeby nie było żadnej awarii. Jak jest uszkodzony koniecznie trzeba powiedzieć co z nim jest. Jak wieziesz do serwisu jest inna sprawa. Jak tylko się kontaktujesz, można później być stratnym na końcowej wycenie.

Marko

Posty: 17

 
Rzetelnie, solidnie i bez najmniejszych zarzutów. Polecam niesłychanie dobry serwis komputerowy, który działa od ponad 10 lat na rynku http://komputerytopserwis.pl. Kilkukrotnie korzystałem z ich usług i zawsze było na 5 z plusem jeżeli chodzi o usługę, a przede wszystkim jej skuteczność. Dają gwarancję na 12 miesięcy.

gregcie@

Posty: 23

 
A ja w skupie laptopów negocjowałem cenę ;) I się udało. Trzeba znać się troszkę na sprawie, bowiem tak to zrobią z tobą co tylko będą chcieli i wmówią ci wszystko. Naturalnie nie wszędzie, natomiast jak człowiek chce prędko sprzedać sprzęt a się nie zna to bezproblemowo wpaść jak śliwka w kompot.

amazonn6

Posty: 34

 
Koniecznie chciałem znaleźć skup laptopów, który da mi dobre pieniądze za sprzęt. Nie chodził długo, padła matryca, raczej spadł laptop i dopiero później ona. Najlepiej jak świeże bułeczki schodzą właśnie takie nówki jak moja do około roku czasu, mnie dali 70 % wartości kompa :) Bardzo byłem happy, bo sporo mogłem dołożyć do nowszego modelu.

GGregbard

Posty: 33