sauny, sklep online

sauny, sklep online

Konieczny mi taki nie za znaczny piec do sauny może o mocy 3kW. Czy znajcie sklep, który prowadzi sprzedaż takich urządzeń i ma to, co oryginalne i bardzo trwałe?

humer56

Posty: 3

 
Mam duży piec do sauny o mocy dziesięciu kilowatów i działa naprawdę super. Sauna pomieści sześć osób, dlatego wolałem postawić na większą moc. Kupowałem taki piec rok temu, ale nie pamiętam dokładnie gdzie? Sprawdzę na paragonie to wtedy dam Wam znać.

Kitas

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to można nabyć gotową saunę. Czy można zamówić saunę na wymiar to nie wiem? Nigdy się tym tematem nie interesowałem. Znajomy zamawiał saunę, niemniej jednak gotową. Szybko mu ją przywieźli i wszystko zamontowali. Droga była, niemniej jednak daje dużo radości, wobec tego pożądane byłoby było te pieniądze na to urządzenie wydać.

tigra32

Posty: 14

 
Kupowałem piec do sauny w sklepie https://well-spa.pl/12-piece-do-saun i jestem zadowolony. Mają różne modele pieców. Te małe mają po 3 kilowaty, ale te bardzo duże to nawet 30 kilowatów. To oznacza, że każdy coś dla siebie znajdzie.

Acclaim

Posty: 13

 
Mam duży piec do sauny o mocy dziesięciu kilowatów i działa faktycznie super. Sauna pomieści sześć ludzi, wobec tego wolałem postawić na większą moc. Kupowałem taki piec rok temu, ale nie pamiętam dokładnie gdzie? Sprawdzę na paragonie to wtedy dam Wam znać.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Wybór wanien spa jest niezmiernie znaczny, zatem można bez problemów odnaleźć coś dla siebie. Ceny są zależne od firmy, wyposażenia i od wielkości. Wszystko trzeba zbadać.

EQP

Posty: 7

 
Mam saunę na wymiar, jaką wykonała profesjonalna firma. Podoba mi się, albowiem spełnia wszystkie moje oczekiwania. Właśnie na czymś takim mi niezmiernie zależało.

Elegancja23

Posty: 3