filiżanki, jaki sklep ?

filiżanki, jaki sklep ?

Na nieszczęście porcelana nie należy do tanich :( Może orientujecie się, gdzie można kupić taniej serwisy Lubiana Victoria? Niepotrzebnie biały, albowiem widziałam ciekawe wzory i może właśnie coś takiego.

miloKROSS

Posty: 7

 
Ja też, natomiast nikt o mnie nie pamięta. Swoją drogą teraz choruję na markowe sztućce, albowiem dziwnym trafem coraz mniej w naszym domu. Też tak macie, że wiecznie giną? :D

andrew66

Posty: 10

 
No dokładnie czegoś takiego samego szukam :) Czekają mnie chrzciny w domu, więc koniecznie muszę stawić czoła nowemu serwisowi obiadowemu :) Chyba temu największemu.

namok

Posty: 7

 
Polecam Lubiana Victoria, bo to sprawdzony serwis. Pięknie prezentuje się na odświętnym stole. Robi wrażenie. Osobiście kupowałam na aukcji, więc udało mi się taniej.

TomekK

Posty: 16

 
Jak już jesteśmy przy szkle na prezent, to może markowe szklanki? Znajomi mieli fajny pomysł. Spodobał mi się i chyba coś takiego właśnie kupię bratu na prezent. W ramach gwiazdki to chyba jak najbardziej wypada. Jak znacie sprawdzone sklepy, to dajcie znać.

Posty: 16

 
A co sądzisz o kuflach do piwa na prezent? Może to niezupełnie coś stylowego, ale bardzo praktyczne wyposażenie :) Jak orientujecie się w jakichś fajnych wzorach, to dajcie znać, bo parapetówka tuż tuż ;)

wiesław11

Posty: 18

 
Ja też, ale nikt o mnie nie pamięta. Swoją drogą teraz choruję na markowe sztućce, bo dziwnym trafem coraz mniej w naszym domu. Też tak macie, że stale giną? :D

namok

Posty: 8

 
Tak samo z zestawami garnków. Nie polecam żadnych promocji, bowiem wtedy wiadomo, dlaczego obniżają cenę. Można powiedzieć, iż się nacięłam na takim nabyciu, więc odradzam. Najlepiej to odszukać jakiś sprawdzony rzetelny sklep. A już tym niezwyklej odradzam korzystanie z ofert akwizytorów. Ci mają tylko gadane :D nie żadem dobry asortyment. Pozdrawiam.

wisła1905

Posty: 11

 
Miałem ostatnio okazję przeglądać dzisiejsze zestawy patelni. Rozchorowałem się na coś takiego do domu, bo kuchnia to moja specjalność :) Ceny jednakże zaporowe. Znacie coś tańszego? 4 sztuki to minimum.

TomekK

Posty: 16

 
Polecam zajrzeć do tego sklepu z porcelaną https://hurtowniaporcelany.pl. Mają najlepsze i najtańsze serwisy obiadowe i spory wybór porcelany na sztuki, garnki, patelnie. A ceny zupełnie atrakcyjne :)

Becik45

Posty: 12