lampy do growbox, który sklep ?

lampy do growbox, który sklep ?

Witajcie. Chciałbym zapytać osoby obeznane w temacie o to, z którego oświetlenia led grow korzystają, na co dzień, aby uzyskać jak najlepsze efekty upraw? Co polecacie?

quwejt

Posty: 1

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest niezwykle ważna. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, zatem dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, które rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

reavan

Posty: 7

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, niemniej jednak również ile daje kalwinów, bo wtedy wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

aniusia

Posty: 4

 
Propozycji jest wiele, niemniej jednak osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, niemniej jednak jak człowiek nie ma zbyt olbrzymiej wiedzy to jednak taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wówczas będziemy pewni, iż mamy to, co trzeba.

transerwis

Posty: 3

 
Mnóstwo osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, zatem indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym wiele zyskało. Można nie ulega wątpliwości w takich namiotach uprawiać również różne rośliny wystarczy tylko wybrać należyte oświetlenie.

labuh

Posty: 10

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, dlatego nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to nowoczesne urządzenie jest bardzo praktyczne, dlatego wszystkim je polecam.

Klara323

Posty: 6

 
Ofertę z szafami uprawowymi można znaleźć na https://flo-grow.eu i tam sobie zajrzyjcie. Na pewno odszukacie niezmiernie znaczny wybór szaf, jakie parametrami można będzie dopasować do siebie. Ceny są niezmiernie różne, dlatego trzeba to po prostu zbadać i wówczas każdy się dowie jak to wygląda.

słodkaM

Posty: 27

 
Uprawa roślin indoor jest prosta o ile ma się growbox i warto o to zadbać. Można kompletować sobie samodzielnie poszczególne elementy. Takie szafy czy namioty mają modułową budowę, co oznacza, że będzie można wszystko sobie wymienić. Jeśli coś nam nie pasuje to w kilka chwil można to zamienić na inne rozwiązanie techniczne.

Kitas

Posty: 12

 
Ofert jest bardzo dużo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

muzyczny55

Posty: 6