Vhs na dvd, Warszawa

Vhs na dvd, Warszawa

Dzień dobry.
Proszę o pomoc osoby zajmujące się przegrywaniem vhs, odezwijcie się do mnie, mam mnóstwo pytań dotyczących tej czynności.

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się niezmiernie fajnie ogląda filmy z przeszłości lecz normalnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Modniś

Posty: 27

 
Cześć. To prawda, zgadzam się jak najniezwyklej z przedmówcą, nie ma problemu w odzyskaniu filmu sprzed lat. Ja na przykład to zrobiłam po tym jak kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i wszystkim go polecam.

Działanie było szybkie i profesjonalne.

pawel253

Posty: 27

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Obecnie wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Czesio

Posty: 29

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Szybka Krysia

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się iż jest szansa przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Natomiast czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

wieszdo87

Posty: 23