Ceny biur tłumaczeń, jakieś opinie ?

Ceny biur tłumaczeń, jakieś opinie ?

Dzień dobry. Czy orientujecie się, jakie mniej więcej obowiązują ceny tłumaczeń w naszym kraju? Byłbym niezmiernie wdzięczny za ukierunkowanie mnie na jakieś kwoty.

dspk666

Posty: 15

 
Zawsze analizowałem doświadczenie biura tłumaczeń i cennik, którym charakteryzowała się firma. Nie inaczej było, gdy wybrałem usługi http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Możecie sami przekonać się o ich wysokiej jakości, a także fakcie, iż doświadczony zespół szybko wykonuje wszystkie pożądane prace.

Można się z nimi naprawdę dogadać.

Sarev22

Posty: 22

 
Trudno mi się odnieść do tego czy biuro tłumaczeń cennik posiada za wysoki lub zbyt niski.

Myślę, że takie sprawy weryfikuje rynek. Widać po pewnym czasie czy biuro cieszy się dużym zainteresowaniem lub stoi ono na mizernym poziomie. Czasami ceny muszą zostać obniżone :)

Zlomex

Posty: 25

 
Dla mnie nieważny ostatni pozostawał cennik tłumaczeń, albowiem potrzebowałem wykonać je na jeszcze tego samego dnia. Byłem gotowy zapłacić nawet więcej, lecz na szczęście udało się wszystko załatwić w kilka godzin bez konieczności dodatkowych dopłat.

Mogę podać Wam namiary.

Szybka Krysia

Posty: 26

 
Ceny biur tłumaczeń uzależnione są od typu dokumentu, a zarówno języka, z którego chcemy go przetłumaczyć. Na ogół przetłumaczenie dokumentu na język polski jest tańsze niż na obcy język, o czym przekonałam się z własnego doświadczenia. Na priv mogę polecić jakieś porządne biuro tłumaczeń, albowiem korzystałam już z paru w naszym mieście.

Czasami ważny jest czas :)

Worms

Posty: 28

 
Przyznam szczerze, iż po kilku dniach sprawdzania propozycji ceny biur tłumaczeń znam praktycznie na pamięć. Trzeba się naprawdę dużo nagimnastykować, aby odszukać biuro z rozsądną ofertą, które jest w stanie zagwarantować stosowną jakość świadczonych usług. Dla mnie kluczowe jest duże doświadczenie biura.

_QuaTTrO_

Posty: 27

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, bo oddając dużo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić naprawdę sporo. Ogólnie mam swoje sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

Pamooko

Posty: 26

 
Kilkukrotnie sprawdzałem usługi tłumaczenia cennik, który ujrzałem zawsze zaskakiwał mnie na minus. Dopiero w moim lokalnym mieście odnalazłem niewielkie biuro, jakie było w stanie przetłumaczy dokumenty nawet w kilka godzin, a ewentualnie na drugi dzień.

Cechowała ich niska cena.

lukasabat

Posty: 30

 
Mam świadomość, iż zdecydowana większość klientów od razu sprawdza cennik a biuro tłumaczeń jest w stanie być kiepskiej jakości i proponować najniższą cenę. Polecam wystrzegać się takich pseudoekspertów. Od siebie dodam, iż najtańsze jest tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego z racji jego popularności.

Wielki Duch

Posty: 39

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy biuro tłumaczeń i jego cennik jest w jakikolwiek stopniu negocjowany. Na szczęście trafiłem na dość elastyczne biuro, które przy gwarancji sporej ilości pracy ode mnie było w stanie nieco obniżyć mi stawki, co mnie bardzo ucieszyło.

codePerformance

Posty: 24