Biura tłumaczeń Katowice

Biura tłumaczeń Katowice

Dzień dobry. Szukam biura tłumaczeń, które będzie w stanie w szybkim tempie poradzić sobie z kilkoma bardzo istotnymi dokumentami specjalistycznymi. Znacie takie?

jurtus

Posty: 21

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, jakie sam płaciłem. Było to około 30 złotych za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

alidomas

Posty: 30

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, ponieważ dzięki nim odnalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, że Wasze wypowiedzi są w stanie rzeczywiście pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

derwer56

Posty: 27

 
Polecam wszystkim biuro tłumaczeń, które posiada porządne referencje od klientów. Wydaje mi się, że to jest najlepsza rekomendacja do tego, aby skorzystać z ich usług.

Czasami najpierw sprawdzałem opinie o biurze tłumaczeń, a dopiero potem jego ceny.

StaryChemik

Posty: 26

 
Z bardzo atrakcyjnym cennikiem tłumaczeń pisemnych spotkałem się, gdy znalazłem ofertę http://tlumaczeniaekspresowe.pl/pisemne.html. Skorzystałem z ich usług póki co zaledwie jeden raz, ale jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta, a także pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu tłumaczeń.

Polecam serdecznie wszystkim :)

iwanowskis

Posty: 24

 
Dzisiaj przedmiotem moich poszukiwań jest biuro tłumaczeń z rozsądnymi cenami. Kontaktowałem się już z kilkoma biurami, lecz odpadły one w mojej opinii z powodu kiepskiego podejścia klienta.

Przyznam, że oceniłem to już po atmosferze rozmowy poprzez telefon.

czesiek45

Posty: 32

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na właściwym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

Specjalista

Posty: 30

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają faktycznie zróżnicowane. W dużym mieście zaskoczyłem się mega stawkami, lecz w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, lecz zarówno… negocjowalne. Prościej zarówno dostać tłumaczenie ekspresowo.

crisdean

Posty: 31

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, że musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny paru biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało odpowiednie rekomendacje od klientów.

jerust5

Posty: 32