Tłumacz języka rumuńskiego -znacie kogoś

Tłumacz języka rumuńskiego -znacie kogoś

Hejka.
Czy to prawda, że tłumacz rumuński jest w stanie przygotować dla mnie prawidłowy przekład aktu notarialnego, który został sporządzony w Mołdawii?

Różyczka

Posty: 22

 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobry tłumacz rumuński musi kochać to, co robi. Powinien także mieć szerokie zainteresowania. Nie wyobrażam sobie bowiem zlecenia przekładu tekstu o zwierzętach komuś, kto nie ma o tych stworzeniach zielonego pojęcia. Dlatego też przed wyborem usługodawcy, dużo rozmawiam.

Bankowy

Posty: 20

 
W Rumunii byłam dwa lata temu. Bardzo zaciekawił mnie ten kraj. Fascynująca jest ta jego dzikość. A wybór celu wycieczki zaproponował mi bliski znajomy, tłumacz języka rumuńskiego. Za rok jadę jeszcze raz.

inhuman

Posty: 21

 
Jeśli decyduję się na zlecenie przekładu istotnych dokumentów, to korzystam ze świadczeń http://www.tlumaczeniarumunski.pl bowiem tłumacz przysięgły rumuńskiego zobligowany jest do zachowania tajemnicy.

Miki

Posty: 22

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom trudnym językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

Klarka34

Posty: 26

 
Jeżeli posiadasz pisma wydane przez sąd w języku rumuńskim, to ich przekładem powinien zająć się tłumacz przysięgły rumuńskiego. Tylko on posiada funkcję, która pozwala mu na dokonanie poświadczenia zgodność i prawidłowości dokonanego przekładu.

mniszek56

Posty: 27

 
Moja siostra od podstawówki chodziła na dodatkowe zajęcia z nauki francuskiego. W szkole średniej zajarała się rumuńskim. W tym kierunku zrobiła też sobie studia. Dziś pracuje jako tłumacz języka rumuńskiego i radzi sobie całkiem nieźle. Cały czas powtarza, że rumuński to jeden z łatwiejszych języków.

Złoty

Posty: 23