wkłady kominkowe Defro, polecicie ?

wkłady kominkowe Defro, polecicie ?

Rozważam zakup wkładu kominkowego firmy Hajduk i nie wiem jakie ma opinie? Macie coś podobnego u siebie? Jak się sprawuje? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

nikolusw

Posty: 1

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

Rico

Posty: 6

 
U mnie niezwykle dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie powoduje żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, natomiast mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Klara323

Posty: 12

 
Można bez problemów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/235-hajduk. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

englandrm

Posty: 6

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt dużo, bo raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był nabyty, zatem nie wydawałem na niego zbyt dużo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Asia

Posty: 7

 
W jednym miejscu zamówiłem wkład kominkowy i kratkę, dlatego polecam takie rozwiązanie. Firma wszystko mi wytłumaczyła i dopasowała. Według mnie to była udana transakcja i innym, którzy szukają kominków do domu też to polecam. Wszystko zamówiłem przez Internet.

PiSi

Posty: 11