Dobry masażysta w Warszawie

Dobry masażysta w Warszawie

Siedzę bite 10 godzin dziennie przed komputerem, a ćwiczenia na razie nie wchodzą w grę. Strasznie mnie boli kręgosłup i szukam masażysty do cyklicznej współpracy. Podejrzewam, że na sesje 2 razy w miesiącu, koniecznie Warszawa, okolice Bemowa. Tylko mobilny masażysta. Nie mam czasu, żeby dojeżdżać do stacjonarnych salonów.

wiesław11

Posty: 9

 
Zauważyłam, że po zwykłym masażu szybko chudnę. A nawet nie przechodziłam na dietę. Odkrycie zupełnym przypadkiem :)

Yuri20

Posty: 15

 
Wykupiłem pakiet masaży dla pracowników u Dominika Dragana.pl. Zdolny masażysta, do którego dostałem namiar od kumpla, który leczy się u niego na problemy z kręgosłupem. Masaże z góry opłacam, a później pracownik po prostu się rozlicza z wykorzystanych godzin. U mnie ten pomysł bardzo się sprawdził. Przyznam, że nawet jest większe zainteresowanie nadgodzinami, czy dodatkowymi zleceniami po wprowadzeniu podobnego pakietu motywacyjnego. Sam też korzystam z masażu leczniczego na kręgosłup. W sumie uniwersalne rozwiązanie. Pan Dominik to młody masażysta, ale już widać doświadczony i naprawdę konkretny. Rozmawiałem z kilkoma masażystami, ale u pana Dominika od razu widać pasję, do tego co robi. Z tego powodu polecam, bo tylko takimi ludźmi się otaczam. Numer zostawiam 503 915 768.

tigra32

Posty: 8

 
Ćwiczę od lat i robię odnowę biologiczną masażami i pływaniem. Najlepsze kombo moim zdaniem. Mobilny masażysta to idealna opcja, bo dojeżdża do ciebie w wybranych godzinach, no i stawki mniejsze, bo nie trzeba utrzymywać jednak drogiego gabinetu.

bartek33

Posty: 17

 
Po ciąży miałam cykl masaży modelujących na pośladki i brzuch. Bardzo dobre wyniki. Nie musiałam specjalnie pilnować diety. No i dodatkowy plus to zanik cellulitu. Masaż pobudza tłuszcz do szybszego spalania. Potwierdzona sprawa.

jagieloniab0000

Posty: 19

 
Jak nie chcesz, żeby cię ciało przez cały dzień bolało i doprowadzało często do szału to masaż pomoże długoterminowo. Nawet 2 sesje godzinne raz na jakiś czas dają świetne wyniki. Sprawdzone w praktyce.

Black_Riot

Posty: 10

 
Po masażu najlepiej nałożyć jakościowe, naturalne kosmetyki, bo wtedy wchłanianie jest najlepsze. Wiele kosmetyczek teraz działa tak, że jest masaż, a później dopiero zabieg. Można też samodzielnie coś podobnego wdrożyć.

Oct714

Posty: 14

 
Najlepiej połączyć masaż z najlepszymi kosmetykami. Możesz nawet sama coś dokupić, np. na ujędrnienie, czy coś w tym stylu, ewentualnie skonsultować się z masażystą.

Yuri20

Posty: 13