Warszawa Skolioza warszawa

Warszawa Skolioza warszawa

Cześć! Znacie może jakiś sprawdzony gabinet w Warszawie, w którym zajmują się rehabilitacją dzieci z wadami postawy i koślawymi stopami?

propek1

Posty: 12

 
Bardzo dobre opinie słyszałam na temat warszawskiego gabinetu rehabilitacyjnego Kręgosłupek. Syn mojej znajomej korzysta tam z zajęć terapeutycznych i lekarz ostatnio potwierdził efekty rehabilitacji. Może tam spróbuj, bo to renomowany ośrodek, który pomógł już wielu dzieciakom!

Gumis

Posty: 27

 
U mojej córki też lekarz zdiagnozował wadę postawy i zastanawiam się gdzie w Warszawie zapisać ją na rehabilitację. Jak znacie jakiś naprawdę profesjonalny gabinet rehabilitacyjny to sama chętnie skorzystam z poleconego adresu!

beata77

Posty: 18

 
Z tego co się orientuję to gabinet Kręgosłupek w Warszawie jest ośrodekiem, w którym świadczone są usługi z zakresu rehabilitacji dzieci. Leczą tam nie tylko wady postawy ale również skoliozy i wszelkiego rodzaju bóle pleców.

andrew66

Posty: 16

 
Na rehabilitację warto zapisać dziecko ze skoliozą już nawet w wieku przedszkolnym. Trzeba jedynie trafić do gabinetu, który specjalizuje się w zabiegach rehabilitacyjnych dedykowanych najmłodszym pacjentom a myślę, że akurat w Warszawie nie powinno być z tym żadnego problemu.

Yuri20

Posty: 15

 
Ja z chodzę na rehabilitacje do warszawskiego gabinetu Kręgosłupek. Już widać efekty w poprawie bólu pleców , mniej narzekam na ich ból. Korzystam tam z fizjoterapii i masaży.

matek562

Posty: 17

 
U mojego synka też lekarz stwierdził wadę postawy i sama szukam dobrego gabinetu rehabilitacyjnego. Trochę obawiam się zabiegów, bo mój przedszkolak ma złe wspomnienia związane z pobytem w szpitalu…

namok

Posty: 8

 
Jestem już od kilkunastu lat przedszkolanką i przeraża mnie, że co rok u coraz większej grupy naszych maluchów diagnozowana jest albo skolioza albo wada postawy. To straszne, że już w tak młodym wieku dzieci wymagają rehabilitacji!!!

Black_Riot

Posty: 23

 
Moja trójka dzieci już w przedszkolu korzystała z zabiegów rehabilitacyjnych w związku ze zdiagnozowaniem skoliozy. Już po pierwszych spotkaniach z Panią Julitą z gabinetu Kręgosłupek widziałam pierwsze efekty. Może tam znajdziesz odpowiednią pomoc!

syrena88

Posty: 12

 
Jak mieszkasz w Warszawie to z pewnością zainteresuje cię oferta, którą znajdziesz na stronie pod adresem www.kregoslupek.pl. Ośrodek Kręgosłupek specjalizuje się w rehabilitacji dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oferując im naprawdę skuteczne zabiegi na skoliozę, bóle pleców oraz wadę postawy. Polecam, terapeuci skutecznie pomogli mojej córce!

Posty: 15