Zabiegi medycyny estetycznej Warzawa

Zabiegi medycyny estetycznej Warzawa

Jakie zabiegi faktycznie odmładzają o 5-10 lat najlepiej? Nie chodzi o pieniądze, tylko o efektywność przede wszystkim, ale jakoś nie jestem w stanie się zdecydować. Z wypełniaczy wolałabym chwilowo zrezygnować i szukam alternatywy.

Grażyna12

Posty: 7

 
Bardzo ważna sprawa to ocena przeciwwskazań do zabiegu. Większość klinik, np. ci przykłada wiązkę lasera, żebyś zobaczyła, jak w ogóle reagujesz.

MalinovyKIKS

Posty: 8

 
Zaczynaj od czegoś sprawdzonego, od technologii upiększających, które już od dawna dominują na rynku.

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Spróbuj na pierwszy raz bezinwazyjny lifting. Jak dobrze wybierzesz to masz praktycznie wyniki porównywalne do operacji plastycznej.

benia

Posty: 9

 
Medycyna estetyczna to najlepsza inwestycja w siebie dla kobiety uważam, a teraz robi się naprawdę cudowne rzeczy.

witek789

Posty: 16

 
Do modelowania twarzy polecam https://www.teambeauty.pl/Profhilo%E2%80%93molekula-mlodoscin, bo działa i jest wynik wyraźny na dłużej. Podsyłam, bo masz na dole przykłady, co udało się po zabiegu osiągnąć. Powiem tak. Nawet, jak masz bardzo ciężkie zaniedbania to ci pomoże. U mnie strefa przy ustach fatalnie wyglądała. Jak się uśmiechałam to zawsze wstyd przez zmarszczki. Teraz normalnie :)

ZaNK3R

Posty: 6

 
Miałam do czynienia z mrożeniem tkanki tłuszczowej to faktycznie działa, chociaż nie jest to na pewno super komfortowe. No i trzeba dać sobie czas, aby ten tłuszcz usunął się z organizmu. Trochę cierpliwości.

codePerformance

Posty: 18

 
Kwas hialuronowy na pewno się sprawdzi, ale nie oczekuj trwałości dożywotniej, tylko na rok, dwa maksymalnie.

345_14

Posty: 22

 
Jeszcze popatrz, jak w ogóle podchodzą do ciebie w gabinecie. Czy faktycznie ci dobierają zabieg do cery, a nawet pory roku. Zimą niektórych rzeczy robić nie można, bo ci zawieje i twarz od razu się zrobi czerwona.

Kamil87rak1

Posty: 23