Prywatny ginekolog w Starogardzie Gdańskiem

Prywatny ginekolog w Starogardzie Gdańskiem

Chciałabym skorzystać z nowoczesnej antykoncepcji, ale nie bardzo wiem, do jakiego ginekologa się zgłosić. Zależy mi na waszych kontaktach ze Starogardu Gdańskiego, najlepiej sprawdzeni ginekolodzy :)

andrew66

Posty: 9

 
Przygotuj sobie wiele odpowiedzi na podstawowe pytania ginekologiczne przed wizytą. Osczędzisz sporo pieniędzy i od razu sobie wszystko w głowie poukładasz.

waleria

Posty: 15

 
Moim zdaniem na początku idzie się do kilku ginekologów i prowadzi się selekcję.

edyta123

Posty: 15

 
Współpracowałam z ginekologiem Markiem Dawickim w Starogardzie Gdańskim przy ciąży :) Ginekolog miał o mnie zawsze aktualną wiedzę, bardzo dokładnie podszedł do kwestii USG, dał mi mnóstwo zaleceń, podpowiedział kilka kwestii mojemu mężowi nawet :) Na każdej wizycie ciśnienie, podstawowe badania, wywiad. Ogromna dostępność, właściwie o każdej porze. Bardzo dobrze podszedł do przekazania mi informacji o przebiegu ciąży, o grupach ryzyka, o tym co powinnam robić. Mnóstwo innych rzeczy doszło. Długoterminowa współpraca zakończona sukcesem, bo urodziłam zdrowego synka :) Jak chcesz poznać ginekologa to zachęcam do monitorowania strony marekdawicki.pl.

Sewerynus

Posty: 20

 
Najlepiej szukać ginekologa po doświadczeniu i certyfikatach. Trzeba również prosić o kontakty do dotychczasowych pacjentek.

quwejt

Posty: 15

 
Pamiętaj, że pierwsze badanie ginekologiczne w ciąży trwa dość długo. Badanie położnicze, ginekologiczne, analiza stanu piersi, USG. Przyda się dzień urlopu na pewno.

wiesław11

Posty: 11

 
Dla mnie jednak długoterminowy kontakt z ginekologiem jest najważniejszy, bo przynajmniej zna mój przypadek. Ciągłe zmiany nie służą jakości dbania o zdrowie.

Warszawiak

Posty: 31