Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Dzień dobry dziewczyny. Kojarzycie dobre sklepy online z kosmetykami? Tylko głównie by mi zależało na kosmetykach o naturalnym składzie, bez sztucznych barwników, aromatów i innej chemii. Ktoś coś? Będę wdzięczna za wasze opinie i doświadczenia z konkretnymi kremami, olejkami, peelingami itp.

Nikuś23

Posty: 10

 
Poza dobrymi kosmetykami to też ważna jest odpowiednia ochrona skóry, pielęgnacja itp. na przykład jeśli ktoś ma wrażliwą cerę to powinien unikać promieniowania słonecznego i tak samo latem jak i zimą. Długie moczenie się w wodzie podczas kąpieli też skórę przesusza dodatkowo.

Hello98

Posty: 12

 
Ja się nauczyłam ostatnio peelingi robić. W tym sensie, że wcześniej to nie za bardzo za takim zabiegiem przepadałam a ostatnio to mi się nawet spodobał. Mam bardzo fajny peeling z kawą i chilli, idealny na cellulit i powiem, że są efekty.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Lubię kupować kosmetyki przez portal e-naturalne.pl. Ostatnio dość regularnie coś u nich biorę czy to do siebie do domu, czy to do firmy. Mają masła, olejki, wody kwiatowe czy kwasy hialuronowe. Wszystko w lepszym standardzie, świeże, nie sprzedają kosmetyków które odleżały ostatnie lata gdzieś na magazynach i nie ma co z nimi zrobić, więc wciska się klientom...tak niektóre sklepy niestety robią.

Yuri20

Posty: 10

 
Z kosmetykami mam trochę problem żeby utrafić. Zwłaszcza kremy odmładzające, co mają niby sprawiać żeby skóra była bardziej elastyczna to tak średnio działają wg mnie. Nie wiem może powinnam kupić coś droższego, albo już jestem w takim stanie że krem nie pomoże..?

bartek33

Posty: 14

 
Lepiej zawczasu zadbać o dobre kosmetyki i generalnie pielęgnować swoją skórę niż potem korzystać z bardziej inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Ja wychodzę z takiego założenia także kosmetyków stosuję sporo i też nie żałuję pieniędzy na SPA itp.

marq

Posty: 26