zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali o sprawdzonych metodach powiększenia penisa z pominięciem operacji, bo to za duże moim zdaniem ryzyko. Ostatnio słyszałem, że przez operacje można się nieźle uszkodzić. Zależy mi na opisie wyłącznie naturalnych metod.

warter88

Posty: 7

 
Przede wszystkim strać tłuszcz na ciele, bo tłuszcz na brzuchu, w okolicach intymnych skraca rzeczywiście penisa. Ciała jamiste po prostu się w tłuszczu blokują. Im jesteś chudszy, tym penis większy. To dość uniwersalna zasada.

Lupusx

Posty: 15

 
Teraz już od 20 – 30 zaczynają się poważne problemy z potencją u mężczyzn. Ciągłe wymagania ze wszystkich stron, brak porządnego snu i wypoczynku, praca cały dzień, a do tego presja ze strony partnerki i bez wspomagania nie masz szans na współczesnym rynku seksualnym, niestety.

orange777

Posty: 16

 
Stres, choroby z nadciśnieniem, cukrzyca, brak odpoczynku to najpopularniejsze czynniki braku erekcji u mężczyzn. Szczególnie trzeba uważać na krążenie.

gregcie@

Posty: 22

 
Teraz jest plaga niesprawdzonych leków. Warto zatem sprawdzać certyfikaty i opinie na zagranicznych forach. Większość najlepszych tabletek na potencję w Polsce pochodzi właśnie od zagranicznych producentów. W kraju mało kto zajmuje się tematem na poważnie. Za granicą takie rzeczy rozwiązuje się tabletkami bez problemów.

wrrraak22

Posty: 10

 
Na zagranicznych forach czytałem, że dr. Penigreat umożliwia utrzymanie maksymalnej erekcji, co się wiąże z trwałym powiększeniem członka w czasie. Piję tabletki od pół roku. Zauważyłem na początku dłuższy wzwód, a z czasem osiągnąłem pełną erekcję. Penis przy pełnej erekcji jest wyraźnie dłuższy i grubszy. To naturalny sposób. Zastanawiałem się kiedyś nad operacją, ale jak poczytałem o skutkach ubocznych to zrezygnowałem.

mniszek

Posty: 29

 
Najlepsze składniki na powiększenie penisa to ekstrakt z korzenia żeń szenia, jagody palmy sabałowej, buzdyganek ziemny. Do tego jeszcze możesz dorzucić korzeń macy. Nawet w tradycyjnej medycynie chińskiej te elementy występują i wielu innych rozwiniętych kulturach. Można się naprawić naturalnie, ale najpierw trzeba poznać te składniki i ocenić, co na ciebie najlepiej działa.

Yuri20

Posty: 7

 
Po buzdyganku ziemnym dostałem przyznam niezłego kopa. Najlepiej oczywiście łączyć wiele składników, które pobudzają rozrost ciał jamistych w penisie. Im lepsze pompowanie krwi, tym większy penis.

johncena67

Posty: 12

 
Seksuolog, ewentualnie urolog powinien mieć wiedzę, jakie składniki w tabletkach na potencję faktycznie zadziałają, więc warto w razie czego wybrać się na konsultacje.

Deltabox84

Posty: 27

 
Byłem niedawno na konsultacjach u urologa i okazuje się, że otyłość brzuszna przeszkadza w erekcji. Teraz się odchudzam, odstawiłem kawę, więcej ziół, do tego tabletki na powiększanie penisa i widać wyraźną poprawę już po miesiącu. Trzeba jednym słowem wrócić do normalnej formy fizycznej. Wiem, że to bywa trudne, ale nie niemożliwe.

olidaks

Posty: 41