kosmetyczka

kosmetyczka

Przed ważną imprezą chciałabym paznokcie zrobić. Myślałam, żeby wprowadzić cyrkonie, ale sama nie chcę się podejmować. Szukam doświadczonej kosmetyczki, która dojedzie do mnie w dniu imprezy i na świeżo wykona wszystko. Macie jakieś pomysły? Mieszkam w Katowicach, więc w tych okolicach coś, żeby wpadło ;)

warter88

Posty: 10

 
Mam praktycznie stałą hennę po makijażu permanentnym u pani Karoliny z gabinetu mobilnego CarLady. W Sosnowcu korzystam z dojazdem w cenie standardowej usługi, więc moim zdaniem się opłaca. Miałam makijaż permanentny bardzo skrupulatnie dobierany do rodzaju cery i jestem zadowolona z opieki kosmetyczki. Nie pomyliłam się, co do niej i chętnie zostawiam kontakt. W regionie mało dobrych kosmetyczek, więc tym bardziej się przyda :)

Lupusx

Posty: 15

 
Zaproś kilka koleżanek na sesję u mobilnej kosmetyczki. Opłata powinna wynieść mniej. Można jakiś rabat grupowy wynegocjować w razie czego ;)

Stylizacja111

Posty: 12

 
Żeby hybrydy dobrze wyglądały to trzeba robić raz na dwa, trzy tygodnie. U mobilnych kosmetyczek masz taniej, bo w granicach 60 – 70 złotych, a w gabinetach często dochodzi 100 – 120 złotych, więc sama widzisz różnicę.

wiesław11

Posty: 16

 
Tylko mobilna kosmetyczka, bo przede wszystkim w takim zawodzie pracują panie, które naprawdę znają swoje umiejętności. Ocena jest przecież na bieżąco.

TomekK

Posty: 15

 
Noszę hybrydy non stop i nic mi się z paznokciami nie dzieje. Trzeba tylko racjonalnie podchodzić do zabiegu.

Smerfik

Posty: 26

 
Kosmetyczkę zawsze się dobiera po portfolio. Nie ma od tego odstępstw. No i porównuj trwałość zabiegu w stosunku do cennika.

ammmnius

Posty: 30