Salon Urody Opole

Salon Urody Opole

Hello! Dobrze prowadzony salon piękności w Opolu – jaki lokal doradzacie, a gdzie lepiej się nie wybierać? :-) Głównie zależałoby na wygładzeniu zmarszczek, ogólnie popracowaniu trochę nad elastycznością skóry twarzy, bo latka lecą i już uroda nie ta co kiedyś :P

andrew66

Posty: 7

 
Moja mama wiem że zaczęła gdzieś do kosmetyczki jeździć na zabiegi odmładzające ale gdzie dokładnie ona się umawia to będę musiała dopytać, bo nie pamiętam nazwy tego gabinetu.

Hihi_WWW

Posty: 30

 
Myślę o depilacji bikini od paru lat ale ciągle mam obawy i lęk przed bólem. Jaką metodę depilacji polecacie tak w ogóle? Z jaką macie najlepsze doświadczenia? Wosk?

Czarek

Posty: 15

 
Przed latem chciałam iść na depilację bikini ale jakoś nie wyszło i teraz plan jest taki żeby przed następnymi wakacjami taki zabieg zaliczyć...zobaczymy czy tym razem się uda. :P

wiers56

Posty: 28

 
Dla mnie dużym problemem jest trądzik i przebarwienia skóry twarzy. Co myślicie na temat zabiegów poprawiających stan naskórka, które są według was najlepsze? Bo jak sobie przeglądam co oferują gabinety to jest tych różnych kuracji super dużo i każda niby najlepsza.

Rafałek34

Posty: 12

 
Dużo się ostatnio salonów urody różnej jakości w Opolu otworzyło, jak jeżdżę do pracy to mijam po drodze mega dużo szyldów właśnie takich gabinetów kosmetycznych itp.

wiesław11

Posty: 15

 
Na zabiegi odmładzające skórę twarzy od jakiegoś czasu jeżdżę do gabinetu przy Staromiejskiej. Efekty są i co najważniejsze skóra robi się naturalnie uniesiona a nie jakoś sztucznie rozciągnięta. Na facebooku jest ich wizytówka – facebook.com/fashiononbeauty.

TomekK

Posty: 19

 
Jakieś super drogie to raczej zabiegi kosmetyczne nie są, w każdym razie mój mąż wydaje więcej na nasz samochód miesięcznie niż ja jak się przejdę kilka razy na jakiś zabieg choćby oczyszczający skórę.

beata77

Posty: 12

 
Ja to wolę nawet więcej zapłacić ale mieć pewność że zostanie cały zabieg dobrze wykonany. A już najbardziej jeśli chodzi o zabiegi odmładzające, kwas itp. to tutaj już mi wyjątkowo na jakości zależy.

gregcie@

Posty: 22