gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

Panowie podpowiecie dobrą firmę która robi wyposażenie do siłowni. Mam na myśli absolutne podstawy, czyli drążki, ławeczki, stojaki na obciążenia żeby się ciężarki nie walały razem z hantlami gdzieś po ziemi tylko żeby było miejsce składowania wydzielone.

edyta123

Posty: 10

 
Najważniejszą partą ciała jest według mnie brzuch, to jest coś takiego jak silnik w samochodzie, trzyma całą sylwetkę, takie swoisty napęd i warto właśnie te mięśnie szczególnie ćwiczyć imo.

EKO-Chatka

Posty: 12

 
Najlepszym sprzętem do każdej siłowni to jest moim zdaniem drążek, wszystko można na nim zrobić, każdą partię ciała. Drążek akurat sam niedawno zamawiałem od K Sport i super się sprawdza, prosty w montażu, z porządnie zrobionymi spawami.

Gucio

Posty: 24

 
Najwięcej czasu zawsze na siłowni spędzam wyciskając na klatkę. Ostatnio udało mi się w po raz pierwszy w życiu 80 kilo wyciągnąć, także trening zdaje egzamin, idzie to wszystko w dobrym kierunku.

Worms

Posty: 28

 
W temacie ławeczek, czy stojaków to marka K Sport jest w porządku, robią solidne, funkcjonalne i praktyczne modele, cały asortyment jest na stronie ich sklepu do podejrzenia – k-sport.com.pl.

matek562

Posty: 17

 
U mnie w mieszkaniu najważniejszym sprzętem do ćwiczeń jest...mata ;) Najważniejsze żeby było się na czym położyć, wyłożyć do planku choćby i reszta mi jest zupełnie zbędna.

Posty: 12

 
Ludzie mają taką tendencję że jak pierwszy raz przychodzą na siłownię to od razu sobie nakładają na sztangi ponad miarę...nie ma to żadnego sensu a tylko krzywdę można sobie zrobić, lepiej zacząć od treningu z obciążeniem własnego ciała.

doboszzz

Posty: 9

 
Z moich doświadczeń na siłowni to mnie zawsze bawiło jak ci najwięksi twardziele i siłacze byli dobrze zbudowani od pasa w górę, gdzie tymczasem nóżki mieli bez kształtu i chude jak u bociana...skąd taka niechęć do robienia nóg? Nie czaję tego.

Kitas

Posty: 9