Implanty zębów, znacie coś ?

Implanty zębów, znacie coś ?

Dzień dobry. Czy implanty zębów posiadają jakieś wady? Póki co dostrzegam wyłącznie jedną, a mianowicie ich wysoką cenę. Podzielcie się spostrzeżeniami.

guster

Posty: 12

 
Zauważyłem, że panuje spora konkurencja wśród klinik, które wstawiają implanty zębów Katowice. Wydaje mi się, że to bardzo dobrze z punktu widzenia pacjenta, który może skorzystać ze zdecydowanie najlepszej oferty pod wieloma względami.

TomekK

Posty: 13

 
Szukając najlepszych implantów zębów Katowice zainteresujcie się ich ofertą: http://zebyw1dzien.pl/opinie/. Byłem pozytywnie zaskoczony, iż implanty nie stanowiły ogromnego wydatku.

Black_Riot

Posty: 7

 
Niedawno znajoma zapytała mnie o to, ile kosztuje implant zęba. Postanowiłem sprawdzić to biorąc pod lupę ofertę jednej z lokalnych klinik. Przyznam szczerze, że pozytywnie zaskoczyłem się atrakcyjnymi cenami. Myślałem, że są co najmniej trzykrotnie wyższe… :)))

labuh

Posty: 13

 
Wychodzę z założenia, że wstawianie zębów nie powinno być przede wszystkim specjalnie bolesne. Okazuje się, że są kliniki, które tę sztukę opanowały wręcz do perfekcji. Mogę dać Wam nawet namiary na jedną z nich, która sprostała moim oczekiwaniom w stu procentach.

tigra32

Posty: 11

 
Uważam, że powinniście zainteresować się tym, jak dużo korzyści jest w stanie zapewnić Wam proteza stała. Myślę, że przekonacie się do jej kandydatury.

Kitas

Posty: 11