Klinika lekarska Warszawa

Klinika lekarska Warszawa

Chirurg stomatolog w Warszawie – gdzie się zarejestrować? Od razu mówię, że zależy mi na prywatnej wizycie, bo czekać na NFZ to ja nie mam czasu, ani też przekonania co do jakości takiego leczenia...

andrew66

Posty: 8

 
Pełen zakres opieki medycznej oferują w City Clinic -cityclinic.pl. Ktoś może do nich też chodzi? Mam trochę daleko, ale dojeżdżam do stomatologa. Teraz będę też z dzieckiem tutaj chodzić do pediatry, bo musieliśmy zrezygnować z lekarza u siebie w okolicy...po prostu olewał temat, ciągle od niego słyszałam, że mój syn coś sobie wymyśla, że udaje, że go wcale nic nie powinno boleć.

wigry00

Posty: 11

 
Ostatnimi czasy to mam dość częsty kontakt z City Clinic. Zaczęła się nasza współpraca od syna, który potrzebował pomocy fizjoterapeuty, udało się tutaj znaleźć dobrego fachowca ze specjalizacją właśnie od dzieci. Jakich lekarzy mają i jakie specjalności to jest na stronie a href="http://cityclinic.pl/">cityclinic.pl pod zakładką – lekarze. Sama placówka ma przyjazny klimat, nie stresuje tak dzieci jak inne centra, gdzie jest wieki ruch, zgiełk i gwar.

Bwoy-Yo

Posty: 25

 
Pod względem podejścia do dzieci to ja mam super doświadczenia z City Clinic. Jedyne centrum medyczne, gdzie nie muszę się bać jak idę z dziećmi. Mają bardzo dobrych lekarzy pediatrów i też stomatologów z dużą delikatnością i nastawieniem do maluchów. Warto!

GGregbard

Posty: 25

 
Mi dużo pomogli jak chorowałam w klinice City Clinic. Mają tutaj zawsze czas dla pacjenta, można się lekarza o wszystko dopytać, zrobić komplet badań. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mnie lekarz jakoś zbywał, a niestety ale z tego co słyszę to jest to norma...nawet w tych lepszych, prywatnych przychodniach.

wiesław11

Posty: 15

 
Z alergią się zgłosiłam do placówki na ul. Popularną. Nazywają się City Clinic. Okazało się, że mam alergię na sierść. Zrobili mi praktycznie od ręki wszystkie testy. Obsługa na szóstkę, nie każą pacjentowi na nic czekać, w jednym miejscu człowiek ma zapewnioną pełną opiekę.

Marioleczka

Posty: 13

 
Bardzo dobrze jest zorganizowana placówka City Clinic – pełna rodzinna opieka medyczna. Leczę się tutaj ja, moje dzieci, mąż i jeszcze teraz moi rodzice zaczęli tutaj chodzić. Oferta jest bardzo szeroka, właśnie dedykowana całym rodzinom. Łatwa i szybka rejestracja do wybranego lekarza, dużo badań wykonywanych miejscu, podobnie też zabiegów.

audi25

Posty: 14