Dentysta Łódź

Dentysta Łódź

Gdzie tanio i przede wszystkim skutecznie można wybielić zęby w Łodzi? Jakie macie doświadczenia z dentystami na lokalnym rynku. Kogo rekomendujecie, a do kogo lepiej się nie odzywać? :)

audi80

Posty: 8

 
Wiem z doświadczenia, że im dłużej chodzisz do jednego dentysty, tym mniej płacisz z czasem ze względu na solidne programy rabatowe.

lingualover

Posty: 13

 
Wiem, że w smiledent.com.pl możesz zrobić zdjęcie wszystkich zębów za ok. 65 złotych i od razu przejść pełne leczenie stomatologiczne, nawet w niedzielę lub w sobotę. Byłem u nich w nagłym przypadku kiedyś. Chodziło o leczenie kanałowe zęba, coś mi się nagle z nim stało :P Straszny ból, ale przyjęli mnie natychmiast. Błyskawiczne wskazówki, a i cenowo niezwykle przystępny gabinet. Wskazuję stronę, bo warto obserwować ich promocje. Naprawdę duże rabaty, raz trafiłem na 30% przy usługach higienicznych. Tanio, dobrze, pilne przypadki obsługują, parking jest, gabinet działa w centrum. Nie ma się do czego przyczepić ;)

Miki

Posty: 31

 
Zawsze pytaj, czy cena zabiegu stomatologicznego w jego trakcie może ulec zmianie. Niektórzy stomatolodzy niestety o tym nie uprzedzają.

czasDDD

Posty: 29

 
Zawsze idź do gabinetu dentystycznego, gdzie masz pełną opiekę, tzn. od wybielania po wstawianie implantów. Im więcej działów, tym niższy cennik – zazwyczaj.

Marioleczka

Posty: 10

 
Wcześniej zawsze proś dentystę o przedstawienie cennika. Jeżeli na stronie internetowej gabinetu nie ma podanych cen obsługi to za bardzo ryzykujesz.

dominiczek

Posty: 21