Implantologia Katowice

Implantologia Katowice

Kochani, mam pytanie o implanty. Dokładnie to chodzi mi o implanty stomatologiczne. Na co zwracać uwagę szukając gabinetu? Może orientujecie się gdzie w Katowicach takie zabiegi wykonują jakoś bezboleśnie i skutecznie zarazem? Będę wdzięczna za odpowiedź.

wigry00

Posty: 11

 
Teraz ogólnie to jest bardzo dużo gabinetów gdzie implanty wszczepiają. Ja się zgłosiłem do Nowadent – nowadent.pl. Profesjonalne podejście, jasne warunki cenowe bez naciągania na jakieś dodatkowe koszty. Jeśli nic się nie zmieniło to pierwsze badanie jest bezpłatne i też zdjęcia uzębienia robią darmowo na miejscu, nie trzeba jeździć po mieście i gdzieś szukać punktu gdzie mają całą aparaturę.

Xeeron

Posty: 22

 
Powiem, że ja to całymi latami odkładałam temat implantu...ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Mi takiego zęba odbudowywali w Nowadent ( nowadent.pl). Profesjonalna obsługa, implant jest tytanowy i ładnie się przyjął, nie było jakiś odrzutów, a wiem, że się potrafią zdarzać. Dużo tutaj zależy od jakości implantu, jeśli słyszę że gdzieniegdzie wszczepiają implanty po kosztach, to ja bym takie miejsca omijała, bo to najpewniej oznacza, że sam implant jest kiepskiej jakości.

TomekK

Posty: 19

 
Różne są przypadki jeśli chodzi o implanty i ich akceptację przez organizm. Znam osobę której organizm taki właśnie implant zębowy odrzucił. U mnie wszystko jest w porządku. Zęby miałam robione na oś Tysiąclecia w Katowicach w Nowadent. To większe centrum, ale generalnie można się poczuć na miejscu bardzo swobodnie i pewnie. Obsługa sympatyczna, dobry lekarz który mi wszystko od początku do końca wyjaśnił, także wiedziałam czego się spodziewać. Na stronie nowadent.pl jest dokładny opis wszystkich usług jakie robią, a trochę ich poza implantami jest.

345_14

Posty: 18

 
Dobre mam doświadczenia z Nowadent i doktorem Nowińskim. Implant wszczepiony, przyjął się, ząb jest już w całości odbudowany. Nie mam zastrzeżeń. Od razu wiedziałem jakie to będą mniej więcej koszty także obyło się bez jakiś niespodzianek pod tym kątem. Telefon do gabinetu jest na nowadent.pl. Tutaj też można sobie więcej o implantach poczytać. Oni instalują Keystony które są z dożywotnią gwarancją.

hejhej00

Posty: 8

 
W Nowadent robią implanty solidnie. Mam u nich wykonane dwa i żadnych problemów jak do tej pory. Totalnie nie czuję różnicy między nimi a naturalnymi, trzeba przyznać że się idealnie wpasowały i przyswoiły przez organizm. Na wizycie wszystko jasno tłumaczą – jak zabieg wygląda, ile wszystko będzie trwało itp. Kontakt do centrum można przez ich stronę znaleźć – nowadent.pl.

Wariat

Posty: 33

 
Dobrą robotę w moim przypadku zrobili w centrum stomatologicznym Nowadent w Katowicach na ulicy Piastów. Prowadzą swój serwis na stronie nowadent.pl. Umówić na wizytę można się telefonicznie. Pierwsze badanie jest gratis, podobnie jak zdjęcia na miejscu też robią za free. Sympatyczna obsługa, miałem pełną informację co do łącznych kosztów i też tego jak będzie wszczepienie w ogóle wyglądać, jak długo się wszystko będzie goić i jak to w czasie w ogóle się będzie kształtować.

prymusek

Posty: 15