Suplement na odchudzenie

Suplement na odchudzenie

Co bierzecie na odchudzanie? Jestem codziennie aktywna mniej więcej przez 20 – 30 minut. Więcej czasu nie mam, ale być może macie sposoby, że da się nawet w takim zakresie aktywności fizycznej odchudzić?

bruklin187

Posty: 8

 
Po naturalnych suplementach nie masz skutków ubocznych, a to jednak bardzo ważne przy dłuższym stosowaniu. Unikaj suplementów, w których w produkcji występują pochodne ropy naftowej, czy inny syf. Bardzo groźna sprawa. No i dobrze jest brać preparaty z tzw. gwarancją zwrotu, jeżeli po pewnym czasie nie dostrzegasz wyników. Wiele dobrych marek daje taką opcję.

Worms

Posty: 28

 
Zawsze warto testować nowe suplementy przez miesiąc, dwa. Dopiero wtedy pojawiają się konkretne wyniki. Jak nic nie działa to lekko podnosisz dawkę. Im większa masa ciała, tym z reguły trochę więcej trzeba wypić.

pawel253

Posty: 14

 
Jak nagle zabierasz się za odchudzanie to koniecznie unormuj poziom glukozy, bo będziesz miała mocne skoki. Agrest indyjski od siebie polecam na uregulowanie poziomu cukru, a gorzką pomarańczę na wsparcie odchudzania. Z tych naturalnych składników to najmocniejszy obecnie na rynku.

miko_poz

Posty: 7

 
Zasada jest bardzo prosta. Nie zaczynasz odchudzania bez oczyszczania. Zapamiętaj, a mocno ułatwisz sobie życie.

zbychu6

Posty: 9

 
Każde użycie suplementu diety najlepiej skonsultować z dietetykiem i dopasować pod konkretny cel treningowy. No i najlepiej suplementy pić po treningu w tzw. okienku anabolicznym. Wtedy masz największy poziom wchłaniania do organizmu. Standardowa procedura. Dlatego większość osób na siłowni ma ze sobą shakery z białkiem po treningu ;)

Kitas

Posty: 9

 
Do aerobów biorę na rozgrzanie zawsze coś w stylu amlislimmax z synefryną. Praktycznie pochodna efedryny, ale bez skutków ubocznych i masz przyśpieszone spalanie tłuszczu. Tabletka przed treningiem, lepsza wydajność. Biegam 10 – 15 km i czuć różnicę na dłuższych dystansach.

Black_Riot

Posty: 10

 
Przy odchudzaniu pij koniecznie dużo wody, bo wtedy lepiej przekazujesz składniki odżywcze. Przy suplementacji naturalnie też się sprawdza. Większa wydajność zakupu, dzięki wodzie.

Lupusx

Posty: 16