Zmiana koloru włosów warszawa

Zmiana koloru włosów warszawa

Witam.

Czy jesteście w stanie polecić jakiś salon z farbami goldwell w Warszawie? Zależy mi na wysokim poziomie usług.

dyduch33

Posty: 26

 
Cześć.

Jeżeli chodzi o salon fryzjerski, który mogę polecić to jest nim wyłącznie http://althair.pl, a więc studio fryzur, w jakim zawsze jestem traktowana priorytetowo. Ich profesjonalizm i wysoka jakość nie pozostawia złudzeń, a za strzyżenie damskie zapłaciłam około 50 pln.

Zamierzam korzystać u nich zarówno z farbowania.

Lack

Posty: 35

 
Witam.

Niedawno moja dziewczyna szukała fryzjera, który oferuje przedłużanie włosów w Warszawie. Mieszkamy w stolicy od niedawna, więc wybór był ciężki. Dopiero po zapytaniu moich koleżanek z pracy mieliśmy jakąś większą świadomość, które salony raczej omijać szerokim łukiem.

michrz

Posty: 23

 
Witam.

Niedawno moja dziewczyna szukała fryzjera, który oferuje przedłużanie włosów w Warszawie. Mieszkamy w stolicy od niedawna, więc wybór był trudny. Dopiero po zapytaniu moich koleżanek z pracy mieliśmy jakąś większą świadomość, jakie salony raczej omijać szerokim łukiem.

Ania

Posty: 29

 
Hejka. Niedawno wpadłam na pomysł, że zmienię kolor włosów w Warszawie, ale dużo wątpliwości miałam, gdy wystąpiła konieczność wyboru odpowiedniego salonu fryzjerskiego. Wiadomo, że to dość trudne zadanie, gdy chcemy trafić na profesjonalistkę pełną gębą :)

Czorny1337

Posty: 29

 
Witam.

Dużo czytałam o tym, ile kosztuje strzyżenie w Warszawie, a rozpiętość cenowa była dla mnie niezmiernie zaskakująca. Ostatnio zainteresowała mnie dekoloryzacja, jaką wykonałam za niewielką sumę.

Kwota była konkurencyjna nawet w porównaniu z moim niewielkim, rodzinnym miastem.

derwer56

Posty: 27