paski crest do wybielania zębów

paski crest do wybielania zębów

Hejka, paski wybielające do zębów mnie interesują jako wsparcie klasycznej pasty wybielającej. Czy waszym zdaniem można bez problemu paski do zębów stosować samodzielnie, czy raczej trzeba się konsultować z dentystą? Proszę o wskazówki.

propek1

Posty: 15

 
Zobacz, czy paski wybielające możesz nałożyć na cały łuk, na wszystkie zęby, czy tylko na konkretny obszar. Różne jest podejście w branży. Najlepiej to połączyć dobrą pastę z paskami wybielającymi.

Pacothelllucia

Posty: 26

 
Paski wybielające warto chociaż raz zastosować. W opakowaniu masz zazwyczaj kilkanaście listków. Obserwuj do jakiego momentu twoje zęby zaczynają wykazywać nadwrażliwość i wtedy koniecznie przerwij kurację.

tigra32

Posty: 14

 
Pamiętaj, że masz dwa rodzaje przebarwienia zębów, a mianowicie wewnętrzne i zewnętrzne. Przebarwienia zewnętrzne bardzo dobrze usuwa się z mojego doświadczenia paskami wybielającymi, chociaż musisz uważać, aby nie przesadzić z nadmiarem kuracji. Raz na pół roku, raz na rok absolutnie wystarczy. Gorzej jest z przebarwieniami wewnętrznymi. Takie przebarwienia wynikają, np. z genetyki czy przez starzenie się organizmu. Warto zatem przed kuracją wybielającą poznać, z jakim rodzajem przebarwień masz do czynienia. U mnie bardzo dobrze, np. zadziałały paski wybielające Cristal Ultra White (produkcja w USA, dlatego kupiłem). Trzy paczki + 1 gratis w promocji możesz kupić na cristal-white.com. Dla mnie cztery paczki wystarczą na mniej więcej rok, a nawet dłużej. Pasek się nie zsuwa, dobrze przylega do zębów, nie miałem żadnych skutków ubocznych, np. bólu głowy. Te paski, co ciekawe polecił mi znajomy dentysta, który zajmuje się tematyką stomatologii estetycznej zawodowo od wielu lat.

mariuseus

Posty: 31

 
Dobrze jest również popracować nad dietą. Ja ograniczyłem picie piwa, kawy, herbaty. Ogólnie woda mineralna. Po absolutnie każdym posiłku myję zęby i ta biel się utrzymuje.

_QuaTTrO_

Posty: 27

 
Najważniejsze metody wybielania to oczywiście pasty, paski wybielające i wizyta w gabinecie stomatologicznym i wykorzystanie lampy, która naświetla składnik aktywny. Ogólnie paski wybielające poprawiają mniej więcej o 3, czasami 4 tony biel zębów. Według mnie to najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy mają naprawdę żółte zęby.

mirekp2005

Posty: 14

 
Przede wszystkim paski wybielające bardzo długo działają na zęby. Mniej więcej pół godziny przy każdym zastosowaniu. Tak długie przenikanie substancji aktywnej czasami powoduje nadwrażliwość, ale ta z reguły przechodzi po 2 – 3 dniach. Dla mnie paski to zdecydowany numer jeden. Ogromne oszczędności, a skuteczność czasami wyższa od lamp w gabinetach stomatologicznych.

Gosienka54

Posty: 24

 
Moim zdaniem nie trzeba bać się przesadnie nadwrażliwości zębów na paski. Jak mam nadwrażliwość po wybielaniu to znak, że wszystko działa. Trzeba po prostu uważać, żeby nie przesadzić z nakładaniem zbyt wielu pasków wybielających. Jak ci wystąpi nadwrażliwość po trzecim dniu stosowania to robisz 2 – 3 dni przerwy, sprawdzasz czy jest ok i jedziesz dalej.

Ania

Posty: 31