gdzie we Wrocławiu chodzicie do gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej?

gdzie we Wrocławiu chodzicie do gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej?

Gdzie we Wrocławiu znajdę profesjonalny gabinet kosmetyczny czy medycyny estetycznej? Możecie polecić jakiś dobry salon?

roberto

Posty: 17

 
Teraz są tak nowoczesne metody, że nic tylko dobrze zarabiać i można być wiecznie młodym. Moja szefowa regularnie sobie jakieś kwasy wstrzykuje, w życiu nie dałabym jej 45 lat.

Yuri20

Posty: 15

 
Polecam Ci bardzo bardzo dobry salon medycyny estetycznej i gabinet kosmetyczny na osiedlu Muchobór, przy ulicy Trawowej, tu jest link do strony, jest też mapka, jak dotrzeć. http://coco-time.pl . Wykonują tam wszystkie nowoczesne zabiegi, włącznie z terapią laserową, wypełniaczami itd.., Bardzo dbają o bezpieczeństwo i komfort klientów.

lenox4

Posty: 27

 
Nie jestem z Wrocławia, ale muszę przyznać, że ostatnio byłam w gabinecie medycyny estetycznej (pierwszy raz) i jestem bardzo mile zaskoczona. Zrobiłam sobie mezoterapię, efekt rewelacyjny.

Miki

Posty: 19

 
We Wrocławiu nic nie polecę, ale mam pytanie – czy któraś z Was robiła botoks? Warto? Naprawdę ta mimika potem staje się sztuczna?

namok

Posty: 14

 
Ech, niestety mojego ukochanego gabinetu już nie ma. Ale w sumie rzadko chodzę w takie miejsca, ciągły brak czasu i pieniędzy.

matek562

Posty: 17