Suplement na pasożyty

Suplement na pasożyty

Mam kilka zwierzaków w domu i przydałaby się profilaktyka przed pasożytami. Proszę o porady, jak się bronić przed pasożytami, co stosować, wszystkie naturalne metody mile widziane.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Niestety badanie kału nie zawsze pomaga, bo wiele pasożytów działa w obrębie krwi. Trzeba wykonać szerszą diagnostykę i koniecznie oczyszczenie naturalnymi specyfikami, głównie na bazie gorzkiej pomarańczy, CLA, chromu.

grypa2

Posty: 14

 
Nie jedz nigdy surowego mięsa. Wysoka temperatura zabija pasożyty, więc stosowanie wrzątku jest ważne w profilaktyce.

Gosienka54

Posty: 24

 
Jak dobierzesz dobry lek na pasożyty to już pierwsze wyniki po kilku dniach. Jak dłużej nie masz wyników to trzeba zmieniać preparaty. O tyle dobre jest leczenie pasożytów, że od razu praktycznie widzisz rezultaty.

wiesław11

Posty: 9

 
Na pasożyty wewnętrzne spokojnie czosnek, ekstrakt z zielonej kawy, herbaty, gorzkiej pomarańczy, ewentualnie dopasowana do organizmu dawka CLA. Szukaj takich preparatów ze składem. Powinny być.

Gucio

Posty: 12

 
Coraz więcej dietetyków proponuje najpierw profesjonalne oczyszczanie i przywracanie równowagi organizmu, a później odchudzanie. Przywrócenie normalnej pracy jelit i usunięcie robaków to często 5 – 6 kg mniej.

dobryjoy

Posty: 16

 
Badania kału się robi na obecność pasożytów. Powiem ci, że praktycznie u każdego coś wychodzi. Jedz więcej gorzkich rzeczy to się oczyścisz.

Kitas

Posty: 15

 
Na pasożyty wewnętrzne dobrze działa ecoDetox. Wiem, bo leczyłam syna, który miał ciężkie biegunki po zjedzeniu podejrzanych lodów z budki wakacyjnej. Jeżeli chodzi o zewnętrzne pasożyty to najlepiej maści ze składnikami zabójczymi pod konkretny rodzaj pasożyta. Niestety w większości dostępne tylko na receptę. EcoDetox natomiast kupisz bez recepty, więc to jakiś plus.

dudzik78

Posty: 10

 
Bierz pod uwagę wszystkie suplementy z dużą dawką chromu i gorzkiej pomarańczy przy leczeniu pasożytów. Działa i mało inwazyjna metoda.

kubaszej

Posty: 30

 
Czasami wystarczy przywrócić równowagę kwasowo – zasadową w organizmie, żeby pozbyć się większości pasożytów. Na czas walki z pasożytami zrezygnuj z alkoholu i cukru.

Black_Riot

Posty: 17