sufit podwieszany ??

sufit podwieszany ??

Hej. Ciekawi mnie to czy ktokolwiek z Was zdecydował się na to, aby zainwestować w plafony sufitowe? Zarekomendujecie jakąś firmę, która takowe wykonuje? Pozdrawiam :-)

cerbus34

Posty: 13

 
Dziwię się, iż poniektórzy obawiają się zrobić w mieszkaniu sufit podwieszany. Przecież takowy daje Wam ogromne możliwości m.in. w zakresie oświetlenia.

Kerty67

Posty: 9

 
W mojej opinii rewelacyjnie na suficie potrafi prezentować się plafon. Dzisiaj jestem na etapie poszukiwania najlepszego sklepu internetowego, w jakim będę mogła go zamówić.

merylk67

Posty: 9

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam sufity plafonowe. Nie ukrywam, że miałem sporo obaw, gdy podjąłem decyzję o wykorzystaniu właśnie takiego rozwiązania. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

TomekK

Posty: 14

 
Najlepsze rozety dekoracyjne miałem okazję zamówić dzięki temu, iż udało mi się odszukać ofertę tej firmy: http://www.rozety.net.pl. Polecam ją z pełną odpowiedzialnością!

Mr Frog

Posty: 24

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby Wasz sufit podwieszany został odpowiednio wykonany. Dzięki temu nie będą się pojawiały jakiekolwiek problemy w przyszłości. Ponadto macie możliwość poprowadzenia dodatkowych kabli właśnie nad sufitem, które będą absolutnie niewidoczne. Polecam takie rozwiązanie.

minus56

Posty: 26

 
Porównywałem oferty co najmniej kilkunastu firm, które są skłonne zaproponować rozety dekoracyjne. Wsparłem się także Waszymi rekomendacjami, za które niezwykle dziękuję.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Porównywałem oferty co najmniej kilkunastu firm, które są skłonne zaproponować rozety dekoracyjne. Wsparłem się także Waszymi rekomendacjami, za które bardzo dziękuję.

sthEn

Posty: 8